Trzynasta kolejka – dla kogo pechowa?

• autor: Piotr Lichota, 2018-04-12 14:59

Rozgrywki w Mińskiej Lidze Mistrzów nabrały pędu. Wszystko się toczy swoim tempem, piłkarze, kibice, typerzy oraz organizatorzy są pełni uśmiechu i satysfakcji z tegorocznego sezonu.
Czysta i bezstresowa walka trwa i niech tak zostanie do końca !!

Zatorze – Team Józefów (14:00 boisko przy szkole Ekonomicznej)

Zatorze na dole musi walczyć o bezpieczną pozycję. Podobna sytuacja w zespole z Józefowa. Drużynom powinno zależeć na utrzymaniu się w Lidze Mistrzów. Jak będzie ? Która ekipa zapewni sobie bezpieczne miejsce ? Na pewno bardzo dużo będzie zależało od najbliższego spotkania.  W zeszłej rundzie piłkarze z Zatorza wygrali bardzo pewnie z Józefowem. Czy potwierdzą swoją wyższość?

Ekipa 76  – Canarinhos (15:05 boisko przy szkole Ekonomicznej)

Ekipa 76 rozkręca się, piłkarze walczą z każdym rywalem jakby grali najważniejszy mecz o mistrza. To bardzo dobra postawa, która jak widać przynosi efekty. Tym razem staną do walki z zespołem Artura Czarnoty. Te dwie drużyny bardzo często grają ze sobą sparingi, znają się na wylot. Ciekawe, dla której drużyny ta wiedza okaże się na wagę wygranej.  Mecz z lekkim wskazaniem na zawodników Ekipy 76, chociaż, kto wie….

Walencja – Sami Swoi (16:10 boisko przy szkole Ekonomicznej)

Po słabym meczu z ostatniej kolejki, który w znacznym stopniu był spowodowany brakami kadrowymi Walencja staje do walki z niepokonaną jak na razie drużyną Samych Swoich. Gracze w zielonych strojach każde spotkanie wygrywają pewnie co coraz bardziej przybliża ich do zdobycia tytułu Mistrza sezonu 2017/2018. Jedną z drużyn, którą kibice określają mianem czarnego konia, który może przerwać te niesamowitą passę są właśnie zawodnicy z Walencji. Czy uda im się pokonać niepokonanych ? Ważny mecz, ciekawy mecz, który trzeba zobaczyć…

Królewscy  – Awenta Mińsk Mazowiecki (17:15 boisko przy szkole Ekonomicznej)

Królewscy po druzgocącej, niespodziewanej porażce muszą wziąć się w garść. To drużyna z tradycją znana w całym powiecie mińskim.  Ciekawe, czy tak duża gorycz porażki pozostawi niesmak na najbliższym meczu? Dla kapitana Adriana Gozdołka ważnym jest aby jego piłkarze dobrze weszli w mecz  zważywszy, że będą grać z Awentą Mińsk Mazowiecki, z którą walczą o podium.  Mecz dwóch wybitnie grających ekip, które potrafią grać, potrafią walczyć. Drużyny mierzące wysoko. Kto z boiska zejdzie z uśmiechem a kto sobotni wieczór spędzi na przemyśleniach o porażce?