Wyszukiwarka

Aktualności

MLM - przebudzenie mocy!

• autor: krawiec24hts, 2018-04-11 14:40

To była niesamowita sobota na mińskich orlikach! Niespodzianki, piękne bramki i dużo emocji, to jest to, czekaliśmy na taką grę i zaangażowanie. Co konkretnie się działo przeczytacie w relacji!!!

ZDJĘCIA

Lider w tym tygodniu pauzował i tylko mógł się przyglądać rozwojowi wydarzeń w kolejce. Na dwóch pozostałych drużynach z podium ciąży spora presja, jeden błąd może zawarzyć o braku szans na mistrzostwo. Pogoda w sobotę dopisała, wypadało tylko czekać i obserwować przebieg zmagań.

Zaczynamy od meczu, który zaskoczył, chociaż to mało powiedziane. Królewscy vs FC Albatros , Królewscy po ubiegłotygodniowej porażce po prostu musieli wygrać, FC Albatros nie ma nic do stracenia, a że mają możliwości pokazywali już nie raz. Królewscy tym razem ze słabą frekwencją, przeciwnicy ze wzmocnieniami. Początek to dominacja Królewskich, którzy grali szybko i pewnie, a piekielnie skuteczny okazał się Rafał Pszonka zdobywając 3 bramki pod kolei. Wszystko wskazywało na to, że to nie będzie dzień Albatrosów, ale nowy człowiek w drużynie Rafał Rączkowski wniósł sporo ożywienia, dwoma pięknymi strzałami z dystansu pokonał bramkarza Królewskich i dał wiatr w żagle kolegom. Albatrosi rozkręcili się na dobre, grali widowiskowo, dokładnie, szybko często gubiąc obronę Królewskich, którym lekko ugięły się kolana. Do przerwy 6 : 4 dla FC Albatros. Druga połowa, to rozpaczliwa walka Królewskich, którym zabrakło jednak sił, co przeciwnik wykorzystał bezlitośnie, kolejne akcje, zagrożenie i bramki. To był świetny mecz w wykonaniu FC Albatros a 11 bramek w drugiej połowie i pogrom jaki zafundowali Królewskim, był czymś niesłychanym, chłopaki z Grzebowilka tak wysoko jeszcze w lidze nie przegrali. 17 : 7, aż brak słów by to opisać. Albatrosom gratulujemy, bo to był kawał naprawdę dobrej piłki!! 5 bramek zdobył Rafał Pszonka, który wraca do strzeleckiej formy. W FC Albatros brylowali Dominik Żoładek 5 bramek, Rafał Rączkowski 4 bramki, Maciej Kozłowski 4 bramki, Mateusz Kozłowski 4 bramki, ale naprawdę brawa należą się całej drużynie!

Kolejny emocjonujący pojedynek Zatorze vs Awenta, obie ekipy w silnych składach, więc zapowiadał się ciekawy mecz. Taki też był od początku dobre tempo, dużo sytuacji po obu stronach, Awenta strasznie nieskuteczna, za to Zatorze potrafiło znaleźć sposób na pokonanie bramkarza przeciwników. Zatorze po połączeniu grało chyba swój najlepszy mecz, chociaż widać było dziwnego rodzaju zmęczenie u niektórych zawodników 😉 Zatorze wykorzystało sytuację, Awenta tylko jedną i do przerwy mieliśmy 4 : 1! Oj pachniało sensacją, ale Awenta jak zawsze gra swoje i gra do końca, a jak złapie odpowiednie obroty, to wtedy mecz zaczyna się na nowo i niestety na to pozwoliło Zatorze, z każdą minutą przewaga graczy Pawła Wycisłowskiego rosła, bezbłędna gra w obronie i dobre akcje w ofensywie przyniosły efekt, Zatorze opadło z sił i mecz kończy się  wynikiem 6 : 4 dla Awenty, mogą odetchnąć, ale było ciepło…

Canarinhos vs Team Józefów, zapowiadał się ciekawy pojedynek, obie drużyny walczą o utrzymanie, a takie mecze są na wagę złota. Mecz jak można było się spodziewać wyrównany akcja za akcję, trochę błędów i strat, ale dobrze się na to patrzyło. Kanarki były skuteczniejsze i potrafiły wykorzystać nadarzające się sytuacje, do przerwy mieliśmy 2 : 1. W drugiej część Team Józefów się zmobilizował, chłopaki walczyli o każdą piłkę i zacieśnili szyki w obronie, co pozwoliło im nie stracić żadnej bramki! A w ofensywie podziałali Damian Filipek i Krzysztof Łyczkowski, dzięki czemu Team Józefów wygrywa 4 : 2! Kanarkom zaczyna się palić grunt pod nogami, co będzie dalej?

Na koniec zostaje nam spotkanie Ekipa 76 vs Walencja, mecz od początku wyglądał na wyrównany, wręcz to Walencja była więcej przy piłce, ale obrona i bramkarz Ekipy nie dali nawet pomarzyć o bramce, za to wyprowadzali piekielnie skuteczne kontry, to naprawdę im wychodzi i jest silną stroną, do przerwy 5 : 0! Początek drugiej połowy to znów powtórka z rozrywki i kolejne dwie bramki dla Ekipy, 7 : 0 i wydawało się, jest po meczu jednak Walencja ambitnie, do końca, co się chwali. Sił i czasu starczyło na 4 bramki, ale sytuacji mieli na znacznie więcej…cóż tak to w piłce bywa. Ostatecznie 7 : 4.

To była naprawdę dobra kolejka, teraz z niecierpliwością czekamy na następne! Zapraszamy serdecznie. Walka o mistrzostwo się rozkręca!