To będzie piękna wiosna!

• autor: krawiec24hts, 2018-03-08 09:35

Te długie zimowe miesiące oczekiwania, krótkie dni i to łaknienie, żeby w końcu wyjść na boisko, nie to pod dachem, a na świeżym powietrzu! Nareszcie, w końcu, za oknem coraz cieplej, więc wracamy do gry!!! Co przyniesie piłkarska wiosna w MLM? Jaką formę prezentują drużyny, komu przybyło kilogramów, a kto wejdzie do gry z nową energią? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą sobotę!!!

Na początek przykre wieści, drużyna z długą tradycją w lidze niestety nie zebrała się na rundę wiosenną jednak niektórzy gracze połączyli siły z zawodnikami Zatorza, więc to może być ciekawa mieszanka!

INFO DLA TYPERÓW: MECZ WALENCJA VS SBW JAK KAŻDY MECZ SBW NA WIOSNĘ KOŃCZY SIĘ WYNIKEM 5 : 0 DLA DRUŻYNY PRZECIWNEJ.

orlik ekonom wszystkie mecze

Ekipa 76 vs Awenta Mińsk Maz. 14:00

Wiosnę zaczniemy od mocnego uderzenia, mecze obu drużyn zawsze dostarczają wielu emocji, chociaż ostatnie spotkanie zakończyło się łatwym zwycięstwem Awenty, to nie znaczy, że tym razem będzie podobnie. Obu ekipom nie brak ambicji i woli walki, więc z pewnością będzie ciekawie!!!

Sami Swoi vs Team Józefów 15:05

Czy walec zwany Sami Swoi w końcu się zatrzyma? Z pewnością przed graczami z Józefowa trudnego zadanie, na jesieni dostali solidną lekcję futbolu, może jednak wyciągnęli wnioski i tym razem stawią większy opór. W jakiej formie po zimowej przerwie są zawodnicy Swojaków, czy nie przybyło zbędnych kilogramów? Odpowiedź już w sobotę!

FC Albatros vs Zatorze 16.10

To może być hit kolejki, Albatrosi mają coś do udowodnienia po rundzie wiosennej i czas najwyższy rozwinąć skrzydła, żeby utrzymać się w lidze. Umiejętności im nie brakuje, ale czy starczy zaangażowania i woli walki? Zatorze połączyło siły z SBW, to będzie ciekawa mieszanka, czy wybuchnie jak trotyl niszcząc wszystko na swojej drodze, czy może będzie to niewypał? Ten mecz po prostu trzeba zobaczyć!

Królewscy vs Canarinhos 17.15

Na żółto, pozytywnie!!! Co by nie mówić, dwie bardzo pozytywne ekipy w lidze. Królewscy przystępują do rundy z jednym celem, mistrzostwo, nie ma tu miejsca na błędy i potknięcia. Kanarki na jesieni zmiennie, ale na pewno będą walczyć z całych sił!