Przedostatnia kolejka zmagań !!

• autor: Piotr Lichota, 2017-06-08 20:14

Przedostatnia kolejka zmagań piłkarskich w Mińskiej Lidze Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się spokojny weekend, ale czy na pewno ? Czy mecze w MLM były kiedyś spokojne ? - tu zawsze są ciekawe historie, niesamowite zwroty akcji i przyjazna, radosna atmosfera wśród kibiców.

Zatorze – MiszMasz (sobota, 13:55 orlik budowlana)

Zatorze pewnie od siedmiu kolejek wychodzi z boiska zwycięsko. Mają szansę na podium i na pewno będą o to walczyć. MiszMasz no cóż, póki co z jedno wygraną w lidze i mnóstwem porażek. Jednak widać poprawę gry i czuję, że mogą jeszcze zaskoczyć. Mecz w którym zdecydowanym faworytem jest drużyna Mateusza Witosa.

Partner Grzebowilk – Moto TiR Józefów (sobota, 14:50 orlik budowlana)

Partner po sensacyjnej porażce Żaglówek ma szansę na drugie miejsce w tabeli. Jest to ekipa z ogromnym doświadczeniem, ponadprzeciętnymi umiejętnościami piłkarskimi i właśnie z tym będą musieli zmierzyć się gracze z Józefowa. Których gra z całą pewnością nie jest jeszcze na takim poziomie jak rywali. Ale kto wie, może w następnym sezonie…. Mecz gdzie faworytem jest zespół z Grzebowilka co nie znaczy że Józefów sobie odpuści.

Cartpoland Canarinhos – Awenta Mińsk Mazowiecki (sobota, 15:45 orlik budowlana)

Kanarki zebrały drużynę i stanowią zagrożenie dla każdego. Tym razem staną naprzeciwko niepokonanej Awencie. Która ma aspiracje nie tylko na tytuł mistrza, ale również na pierwszą w historii drużynę bez porażki.  Jeżeli drużyna Pawła Wycisłowskiego przyjdzie pełnym składem to Kanarki będą miały nie lada wyzwanie. Kto wie? Być może znowu zaskoczą..

Eurotherm Walencja – FC Albatros (sobota, 16:40 orlik budowlana)

Dwa zespoły, których gra jest bardzo nierówna. Nie potrafią złapać tempa, a powodów jest mnóstwo.
Kto trafi z formą na mecz, ten go wygra. Trudno zgadnąć jakie będą losy tego spotkania. Jedno jest pewne.  Gdy gra drużyna FC Albatros to są emocje na boisku, nie zawsze te dobre, ale jest ich pełno.

Nankatsu – Żaglówki (sobota, 17:35 orlik budowlana)

Nankatsu to drużyna z pasją, jednak brakuje trochę zaangażowania i chęci do regularnej , dobrej gry.
Tym razem staną do walki z Żaglówkami, które jeśli chcą utrzymać drugie miejsce w tabeli i tytuł Wice Mistrza muszą wygrać gdyż rywale depczą im po piętach.  Ważny mecz dla obydwu drużyn.
Nankatsu walczą o uniknięcie strefy spadkowej a Żaglówki o utrzymanie pozycji w tabeli.

Sami Swoi – SBW (sobota, 18:30 orlik budowlana)

Sami Swoi i SBW to drużyny, które grają całkiem odmienny futbol. Techniczna, siłowa gra przeciwko szybkim, dynamicznym podaniom.  Który sposób okaże się lepszy w tym meczu? Czy mocna obrona Samych Swoich poradzi sobie z bezlitosnymi kontrami SBW? Czy bramkarz SBW wytrzyma silne, precyzyjne strzały piłkarzy Samych Swoich ?  Mecz, który warto obejrzeć, bo na pewno będzie się działo…