Piłka nożna w grudniu ? - TAK JEST !

• autor: Piotr Lichota, 2016-12-01 21:41

Warunki pogodowe nie rozpieszczają nikogo, chociaż każdy chyba pamięta jak przyjemną, sprawiającą mnóstwo frajdy, radości grą jest piłka nożna na śniegu. Dlatego w najbliższą sobotę zawitamy na orliki w Mińsku Mazowieckim.  Jak drużyny poradzą sobie z takimi warunkami, czy będą one dla nich nowe, a może jednak piłkarze i w takich warunkach trenują ?
Czy przyjdą w „okrojonych” składach, czy jednak powalczą do końca? Kolejka w której nie zabraknie emocji a mecz Żaglówek z Awentą jest tego najlepszym przykładem.

SBW – Partner Grzebowilk  (sobota 14:00 orlik budowlana)

Świetny mecz otwarcia XII kolejki MLM. SBW z 25 punktami i świetną grą w tym sezonie zawalczy z Partnerem Grzebowilk, który również ma 25 punktów co jest nie lada niespodzianką. Obydwie drużyny po dwie porażki i remis. Sporo podobieństw, ale tylko w statystykach.
Dwa różne pomysły na grę – który pomysł okaże się celniejszy ?
Kto wygra i uplasuje się na 3 pozycji w tabeli ?

Moto TiR Józefów – FC Albatros (sobota 15:10 orlik budowlana)

Moto TiR w ostatniej kolejce zdobył swoje pierwsze zwycięstwo ! Czy  piłkarzom ze składu Arkadiusza Ruty zaczęła układać się gra?  Na meczu można było zauważyć, że są groźni jeśli przyjdą całym składem.  FC Albatros pewnie pokonali swojego rywala i w końcu zaczynają wygrywać…
Kto tym razem pokaże się z lepszej strony ?

MiszMasz – Nankatsu (sobota 16:20 orlik budowlana)

MiszMasz po ostatniej porażce powinien wyciągnąć wnioski i grać swoje do końcowego gwizdka. Czy zmienią to w najbliższym  meczu ? Rywalem będzie drużyna Nankatsu, która również nie potrafi utrzymać płynnej, profesjonalnej gry z pierwszej połowy do końca meczu.
W tym meczu drużyna, która zagra skoncentrowana przez całe spotkanie – Wygra. Kto to będzie ?
Dowiemy się w sobotę.

Wataha – Sami Swoi  (mecz zostanie rozegrany w innym terminie do ustalenia przez kapitanów)

Wataha, która na liście ma wpisanych 15 piłkarzy w poprzednim meczu po raz kolejny nie miała dostatecznie dużo zmienników. Coraz częściej słychać, że w drużynie dojdzie do sporych zmian kadrowych na wiosenną rundę. Ale to nie czas na takie rozmowy ! Piłkarze mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania jesienne. Czy uda im się zebrać i zawalczyć z rywalem ?
Sami Swoi z pewnością nie odpuszczą końcówki gdyż czują, że jeśli uda im się wygrać dwa ostatnie spotkania to mają szanse nawet na podium !  Mecz w którym faworytem jest drużyna w zielonych strojach.

Żaglówki – Awenta Mińsk Mazowiecki (sobota 15:10 orlik ekonom)

Absolutny hit kolejki ! Mecz na szczycie ! Mecz na który czekają wszyscy kibice oraz piłkarze MLM.
Mecz, który odpowie na wiele pytań. Rozwieje wszystkie dyskusje kibiców odnośnie tych drużyn. Żaglówki – Awenta  nazwy same mówią za siebie….  30 świetnych piłkarzy stanie do walki naprzeciw siebie. Widowisko, którego nie można przeoczyć. Zapraszamy !

Ekipa 76 – Eurotherm Walencja (sobota 16:20 orlik ekonom)

Mogłoby się wydawać, że Ekipa 76 robi to z premedytacją i gra w kratkę, w statystykach widać jak świetnie im to wychodzi. Tym razem patrząc na ich schemat gry powinni wygrać. Jednak czy przeciwnik pozwoli na takie „zabawy”. Eurotherm Walencja to doświadczona drużyna, która z pewności nie odda punktów bez walki. Aczkolwiek ich ostatnie spotkania nie zachwycają. Mecz drużyn środka tabeli.  Brak faworyta a wygraną drużynę trudno wytypować.

Zatorze – Cartpoland Canarinhos (sobota 17:30 orlik ekonom)

Piłkarze Zatorza wygrywając ten mecz zapewne wskoczą na 4 pozycję w tabeli. A jeśli chcą walczyć o podium – muszą wygrać spotkanie. Canarinhos w ogromnych tarapatach…. Drużyna się sypie, niestety tak to wygląda jeśli w składzie trafiają się nieodpowiedzialni i nie lojalni piłkarze.  Czy pomimo problemów  udowodnią kibicom i piłkarzom, że nadal mają cechy drużyny i silny mocny trzon zespołu?
Mecz w którym zdecydowanym faworytem Zatorze.