Do Końca tylko 4 kolejki !

• autor: Piotr Lichota, 2016-11-17 23:54

Po przerwie piłkarze MLM wracają na boiska by dokończyć rundę jesienną. Pozostały już tylko 4 kolejki  a potem otwieramy okienko transferowe.

FC Albatros  - Wataha (sobota 14:00 orlik budowlana)

Albatrosi ciężko trenują do swoich spotkań, chociaż wyniki nie obrazują tego co robią podczas treningów. Ostatniego meczu znowu nie wygrali przez własne błędy. Czy ta zła passa się skończy ?
Tym razem zawalczą z Watahą, która ma dopiero a może aż dwa zwycięstwa.  Mecz z lekkim wskazaniem na Albatrosów jednak z nimi nigdy nie wiadomo.

SBW – Awenta Mińsk Mazowiecki  (sobota  15:10 orlik budowlana)

Mecz o trzecie miejsce w tabeli. Ważne spotkanie dla obydwu drużyn. Trudno wskazać faworyta.
Obydwa składy z chęciami na podium.   Kto wygra ? Komu zabraknie sił i pomysłu ?
Kto wypoczął po przerwie ? Na to wiele innych pytań uzyskamy odpowiedzi po godzinie 16:00 w sobotę.

Zatorze – Sami Swoi (sobota 16:20 orlik budowlana)

Jeżeli są jakieś drużyny  w stanie zatrzymać rozpędzone Zatorze, to z pewności do nich należy skład Samych Swoich. Kamil Nalewka wraz ze swoimi piłkarzami może to zrobić. Jeżeli stawią się pełnym składem, zagrają do ostatniego gwizdka skoncentrowani to 3 punkty są na wyciągnięcie ręki.
Oczywiście Zatorze trzyma dłoń zaciśniętą w pięść więc z tej „ręki” tak łatwo nic się nie wyciągnie.
Kto będzie świętował wygraną ? sobota 17:10 będziemy znać wynik.

Ekipa 76 – Nankatsu (sobota 17:30 orlik budowlana)

Ekipa 76 gra w kratkę i to dosłownie. Jeden mecz wygrany następnie przegrany i tak cała runda.
Tym razem według schematu powinni wygrać. Czy uda im się ta sztuka ? W drużynie jest parę kontuzji i to wśród czołowych zawodników… - będzie trudno.
Nankatsu z 6 punktami trochę zostają w tyle, jeśli chcą grać o wyższe lokaty muszą skupić się na grze i walczyć do końca. Wydaje się, że piłkarze Klaudiusza Mordeckiego trochę nie doceniali drużyn z Mińskiej Ligi. Czas to zmienić i zagrać przeciwko naprawdę mocnym zespołom.

Partner Grzebowilk – MiszMasz (sobota 15:10 orlik ekonom)

Pierwszy raz widzimy drużynę Tomasza Bontruka tak nisko w tabeli. Co się dzieje ? Chwilowe załamanie może drogo kosztować Partner Grzebowilk. Tym razem będą rywalizować z nieco łatwiejszym przeciwnikiem, z którym nie mogą stracić punktów jeżeli chcą dalej walczyć o czołowe miejsca.
MiszMasz będzie chciał ze wszystkich sił popsuć humory piłkarzom w żółtych strojach, jednak czy siły i technika nowej drużyny w MLM są w stanie  pokrzyżować plany Partnerowi?

Eurotherm Walencja -  Cartpoland Canarinhos

Obydwie drużyny ze sporymi problemami w ostatnich paru kolejkach. Coś się nie układa, coś nie idzie po myśli kapitanów.  Eurotherm Walencja z 12 punktami w tabeli plasuje się na 8 pozycji wygrana może dać im awans o trzy.
Za to Kanarki walczą o wiele więcej wygrana w tym meczu pozwoli im uciec ze strefy spadkowej i awansować  aż o cztery pozycje.  Warto zawalczyć, warto wygrać, warto to oglądać !

Żaglówki – Moto TiR Józefów

Znowu jeden z tych pojedynków, które w statystykach wyglądają jednostronnie. Lider klasyfikacji rundy jesiennej, bez porażki, bez straty punktów przeciwko drużynie, która jak sama mówi: „musi zapłacić frycowe” w MLM.  Jednogłośnym faworytem spotkania są Żaglówki, których pokonać będzie bardzo, bardzo trudno.