IV Kolejka - Kolejne starcie.

• autor: Piotr Lichota, 2016-09-29 22:01

IV Kolejka i tylko dwie drużyny z maksymalną liczbą punktów ! Partner Grzebowilk oraz Żaglówki –Mistrz oraz Vice Mistrz zeszłego sezonu nie odpuszczają i dalej chcą walczyć o  najwyższe tytułu.
Czy któraś drużyna pokrzyżuje im plany ?

Ekipa 76 – MiszMasz (sobota 14:00 orlik budowlanka)

Ekipa 76 w poprzedniej kolejce przegrała swój mecz, jednak ich przeciwnikiem była drużyna z tytułami.  Gra Ekipy stoi na wysokim poziomie a aspiracje to nie mniej niż połowa tabeli ligowej.
Dlatego też do meczu z nową drużyną MiszMasz zawodnicy w pomarańczowych strojach  zakładać by można, że podejdą na tak zwanego „pewniaka”.  Czy słusznie ? MiszMasz w prawdzie dopiero raczkuje w MLM póki co zdobywając tytuł drużyny o największej ilości remisów. Czy  przełamią passę i wygrają swój pierwszy mecz w lidze ? Okaże się w najbliższą sobotę.

Wataha – SBW (sobota 15:10 orlik budowlanka)

Wataha znowu zawodzi frekwencją co skutkuje słabymi wynikami.  Jeśli nie zmienią takiego stanu rzeczy nie mają co liczyć na walkę o wyższe lokaty.  Drużyna Filipa Bieńkowskiego – SBW ,dzięki wzmocnieniom jest już kompletnym zespołem, który może powalczyć o wyższe lokaty.
Faworytem spotkania jest zespół w białych strojach, jednak muszą być czujni, gdyż jak bywa w watahach – stadem potrafią zagryźć nawet zdecydowanie silniejsze ofiary.

Sami Swoi – Żaglówki (sobota 16:20 orlik budowlanka)

W zespole Samych Swoich widać tak jakby większą mobilizację niż w poprzednich sezonach. To cieszy, gdyż ta drużyna z pewnością ma szansę podjąć walkę jak równy z równym z każdym zespołem.
Tym razem czeka ich mecz z Żaglówkami.  Gra Żaglówek nie zachwyca, jednak wyniki pokazują, że są wciąż mocną „paką”. Kamil Nalewka vs Marcin Nowakowski – który kapitan lepiej przygotuje swój zespół ? Faworyta trudno wskazać a o wyniki przesądzi przypadek, trochę szczęścia i oczywiście umiejętności piłkarskie zawodników !

Eurotherm Walencja – Awenta Mińsk Mazowiecki (sobota  17:30 orlik budowlanka)

Dwie najlepiej radzące sobie drużyny spośród beniaminków w MLM. Eurotherm Walencja z całkiem nowymi nazwiskami, nowymi piłkarzami stanie do meczu naprzeciw Awencie Mińsk Mazowiecki, która w tym składzie na boiskach MLM pojawia się pierwszy sezon. Jednak zawodnicy drużyny Pawła Wycisłowskiego strzelali już bramki w lidze niejednokrotnie.  Czy skład Panów Piwków wygra z Awentą ? Czy może bracia Wycisłowscy  odniosą zwycięstwo ?

Cartpoland Canarinhos – FC Albatros (sobota 15:10 orlik ekonom)

Cartpoland Canarinhos z lekkimi problemami składowymi, ale ciągle niebezpieczni. Będą zmagać się na sztucznej murawie z drużyną FC Albatros, która prezentuje szybki, ciekawy futbol. Niestety nie potrafią znaleźć sposobu na zamianę akcji w bramki. Czy w końcu przełamią złą passę słupków, poprzeczek i strzałów w piłko łapy? Faworyta nie sposób wskazać a o wygranej najpewniej zadecyduje ilość zawodników oraz jakże oklepana i każdemu znana dyspozycja dnia.

Zatorze – Partner Grzebowilk (sobota 16:20 orlik ekonom)

Najciekawszy pojedynek tej rundy.  Zatorze zajmujące III miejsce w sezonie 2015/2016 podejmuje mistrza z tego samego sezonu.  Mecz drużyn walczących o najwyższe miejsce na podium.
Zatorze po ostatniej porażce pewnie będzie musiało zrobić znaczne roszady w składzie – czy kapitan sobie z tym poradzi ?
Partner Grzebowilk konsekwentnie bez przegranej w klasycznym dla siebie stylu wygrywa mecze.
Chciałoby się napisać, że faworytem jest jedna z drużyn, ale jest to nie możliwe. Typerzy będą mieli nie lada problem z obstawieniem tego meczu. Na który zapraszamy !!!!

Moto Tir Józefów – Nankatsu (sobota 17:30 orlik ekonom)

Moto Tir Józefów jest drużyną, która dopiero się rozkręca. Czuję, że będą w stanie popsuć plany nie jednej z ekip.  Tym razem podejmują zespół Nankatsu, który w końcu trafił na z pozoru łatwiejszego przeciwnika. Czy uda im się to wykorzystać ? Obydwie drużyny potrzebują punktów jak ryba wody.
Kto je zdobędzie i odetchnie z ulgą ?