XVII KOLEJKA MIŃSKIEJ LIGI - SOBOTA 16.00

• autor: Piotr Lichota, 2016-05-12 18:00

XVII Kolejka rusza w sobotę.
Zapraszamy wszystkich do kibicowania. Warto spędzić majowy weekand na sportowo i poczuć emocje, które towarzyszą rozgrywkom.
Na sobotnie mecze zapraszamy na orlik przy ZSE (EKONOM) zaś niedzielne zmagania można obserwować na orliku przy ZS im. K. Wielkiego (BUDOWLANA)

WKS 23 Baza – Żaglówki sobota 16.10 – 17.15

Żaglówki po wygranej z potencjalnie najtrudniejszym przeciwnikiem (Partnerem Grzebowilk) są pełni optymizmu. Muszę jednak pamiętać, że dzieli ich jeden punkt od straty lidera co oznacza, że rywalizacja o podium dalej otwarta ! WKS zdecydowanie osłabł, czegoś im brakuje ! Z taką grą mogą stracić podium gdyż rywale depczą im po piętach. Mecz z lekkim wskazaniem na Żaglówki.

Lokomotiv Mińsk Maz. – Cartpoland Canarinhos sobota 17.20 – 18.25

Lokomotiv w ostatniej kolejce nie sprawił problemu drużynie Pato Zatorze. Jednak to solidna drużyna z doświadczeniem nie tylko z boisk Mińskiej Ligi. Mecz z Canarinhos z pozoru wydaje się łatwiejszy. Czy aby na pewno ?
Drużyna Artura Czarnoty z każdym meczem nabiera rozpędu. Pewnie wygrali z Bazą i z takimi uczuciami wyjdą na najbliższy mecz. W tym spotkaniu nie sposób wskazać lidera a obydwie drużyny potrzebują punktów jak rośliny wody.

Partner Grzebowilk – Ekipa 76 sobota 18.30 – 19.35

W tym i każdym następnym meczu drużynę Tomasza Bontruka powinny interesować tylko wygrane. Muszą to zrobić o ile chcą walczyć o lidera ! Z pewnością doskonale zdają sobie z tego sprawę i to właśnie zrobią w sobotę - WYGRAJĄ.
Partner jest zdecydowanym faworytem meczu.
Czy Ekipa 76 zaskoczy kibiców, typerów i przeciwników? Odpowiedź na to pytanie zobaczymy już niedługo.

Wataha  - Pato Zatorze  19.40 – 20.45

Wataha wciąż bez zwycięstwa. Po ostatni meczu można stwierdzić, że ich gra powolutku zaczyna się układać – ale „powolutku” to za mało by wygrać z Pato, które wyraźnie nabrało rozpędu i deklasuje każdą drużynę. Bardzo trudny mecz dla drużyny Łukasza Krawczyka !

Sami Swoi – FC Albatros 10.00 – 11.05

FC Albatros w prawdzie wygrał mecz z poprzedniej kolejki, ale ich gra nie przypomina tego co pokazali w rundzie jesiennej. Częste błędy, chaos, niepotrzebne nerwy – a powodów brak.
Sami swoi wygrywając mecz przeskoczą w tabeli jedno miejsce w górę. A co najciekawsze to właśnie Albatrosów zepchną w dół tabeli. Walka o 6 miejsce w tabeli kto wygra ?

STS Team - SBW niedziela 11.10 – 12.15

STS Team po ostatni remisie nadal znajduję się na przedostatniej pozycji w lidze. To zdecydowanie nie zadowala drużyny. Wygrywając mecz mogą przeskoczyć o dwie pozycje w górę. Przegrywając będą coraz bliżej spadku….
SBW to drużyna, której liczba punktów nie odzwierciedla ich umiejętności, dlatego muszą podnieść ich liczbę. Kto wygra ostatni mecz XVII kolejki Mińskiej Ligi Mistrzów ??!!