XV Kolejka z nowościami

• autor: Piotr Lichota, 2016-04-20 22:25

Drużyny Mińskiej Ligi Mistrzów zmierzą się w XV kolejce. Kto wygra ? Jak będzie wyglądała tabela ?
Emocje, zacięta rywalizacja tego można być pewnym.
Zapraszamy też na nowości w lidze – Konkurs Turbokozak.
TY też możesz sprawdzić swoje umiejętności techniczne w piłce nożnej i rywalizować o nagrody !

Sobota boisko przy szkole ekonomicznej (EKONOM), niedziela boisko przy zespole szkół K. Wielkiego
(BUDOWLANA).

Lokomotiv Mińsk Mazowiecki  - FC Albatros  sobota  15.00 – 16.05

Obie drużyny z dorobkiem 24 punktów zajmują miejsca tuż za podium. Wygrany umocni swoją pozycję oraz zbliży się do 3 miejsca.   Wspólną cechą drużyn jest przegrana w ostatniej kolejce.
Zaś do głównych różnic należy średnia wieku w ekipach. Doświadczenie kontra porywczy temperament. Kto wygra mecz o czwarte miejsce w tabeli Mińskiej Ligi Mistrzów ?

Partner Grzebowilk – Cartpoland-Canarinhos sobota 16.10 – 17.15

Partner w rundzie wiosennej nie przegrał jeszcze żadnego meczu !!! A po ostatniej kolejce wskoczył na miejsce lidera.  Jest groźnym rywalem dla każdej drużyny w lidze co z pewnością wie kapitan Canarinhos – Artur Czarnota.  Faworytem spotkania jest drużyna z Grzebowilka, ale Mińska Liga jest bardzo wyrównana dlatego w meczu nie zabraknie emocji.

WKS 23 Baza – Pato Zatorze sobota 17.20 – 18.25

Baza jest drużyną, która pokazała największy progres i rozwój ze wszystkich ekip w lidze. Piłkarze grają twardą, męską piłkę  a dodatkowo potrafią znaleźć sposób jak dotąd na każdą drużynę.
Pato Zatorze prezentuje w tej rundzie znakomitą formę. To właśnie drużyna Mateusza Witosa wprowadziła zmiany na pierwszym miejscu w tabeli wygrywając pewnie z faworyzowanymi  Żaglówkami.  Zapowiada się mecz na bardzo wysokim poziomie z mnóstwem emocji i rywalizacji do ostatniego gwizdka sędziego. Warto go zobaczyć !! – Zapraszamy !

Żaglówki – Ekipa 76 sobota 18.30 – 19.35

Ostatni sobotni mecz.... Żaglówki, które jeśli chcą zdobyć mistrzostwo nie mogą przegrać żadnego meczu. Z czego doskonale drużyna zdaje sobie sprawę. Zdeterminowani i podburzeni po ostatniej porażce pewnie zaprezentują się popisową grą. Przed Ekipą 76 bardzo trudne starcie, zważywszy, że ich czołowy napastnik boryka się z kontuzją stawu skokowego i jego dyspozycja w meczu stoi pod znakiem zapytania.

Wataha – Sbw niedziela 10.00 – 11.05

Niedzielne zmagania zaczynamy od meczu Watahy. Mogłoby się wydawać, że nowa drużyna nie powinna mieć problemów ze składem gdyż ich zespół stanowią nowi, chętni do gry piłkarze.
No ale, pozory mogą mylić – ostatni mecz drużyna zagrała w 5.
Jeżeli nie zmienią swojej frekwencji nie mają na co liczyć w starciu z SBW, które mimo ostatniej porażki jest solidną drużyną.

STS Team – Sami Swoi niedziela 11.10 – 12.15

STS pokazał, że gdy stawi się na mecz pełnym składem potrafi grać dobrze, potrafi wygrać. Czy zeszła kolejka okazała się przełomem w grze drużyny Marcina Lipiaka? Miejmy nadzieję, że tak.
Rywal z poprzedniej kolejki nie postawił drużynie Samych Swoich żadnego wyzwania, gładko bez problemów wygrali mecz. Z pewnością w niedzielę będzie im trudniej zwyciężyć.
Faworyta nie sposób wskazać – wszystko rozstrzygnie się na boisku !

12.30 – 13.00 NIEDZIELA

TURBOKOZAK !!!
Zapraszamy kibiców, oraz zawodników do wspólnej integracji i próby swoich sił w konkursie !!!