PARTNER : ŻAGLÓWKI 12:8

• autor: lokomo, 2015-04-12 20:14

Przeczytaj relację z XVIII kolejki

W najciekawszym meczu kolejki padło aż 20 goli. Partner pokonał Żaglówki 12:8 i wykonał kolejny krok w maratonie po mistrzowski tytuł. Piłkarze z Grzebowilka na wiosnę wygrali wszystkie pięć spotkań strzelając aż 56 bramek. Czy znajdzie się ktoś, kto pokona Jarosława Wilka, Rafała Pszonkę i spółkę? Żaglówki w rundzie wiosennej rozczarowują – była to już ich trzecia porażka

W osiemnastej kolejce mieliśmy dwie niespodzianki. Najpierw Canarinhos już z nowym sponsorem i nowymi koszulkami dość sensacyjnie nie sprostali WKS 23-ciej Bazie przegrywając 3:8. Wojskowi podnieśli się po sześciu z rzędu porażkach. Przemysław Wawryniuk i Daniel Lewkowicz wręcz ośmieszali obronę Kanarków. Był to chyba najlepszy występ Bazy w tym sezonie i jeśli utrzymają taki poziom gry to bez problemu utrzymają się w MLM

Druga niespodzianka chyba nawet większa to remis mistrzów z maruderem ligi 3:3. Silna Wola zagrała bardzo ambitnie i zdecydowanie zasłużyła na korzystny rezultat. Dwie bramki Bartosza Paderewskiego i świetna gra w bramce Rafała Malinowskiego to główne przyczyny straty punktów Lokomotivu.

Zatorze wygrało dziesiąty mecz z rzędu i jeśli za tydzień pokona Lokomotiv wyrówna rekord Korsarzy z poprzedniej rundy. Tym razem na tarczy STS aż 12:4. Osiem goli zdobyli bracia Prus (5 Jakub i 3 Mateusz).

SBW wygrało z Samymi Swoimi 7:6. Zwycięstwo tym bardziej cieszy piłkarzy z Serbinowa, gdyż wcześniej odnieśli sześć porażek z rzędu, a w meczu ze Swojakami przegrywali już 1:5 a mimo to potrafili odwrócić losy meczu.

W rywalizacji dwóch beniaminków lepsza Pianka Kuflew, która dość łatwo pokonała HurtSport 11:4. Ekipa z Kuflewa coraz lepiej poczyna sobie w MLM i z taką gra niedługo zapewne opuści strefę spadkową. Duet Kamil Zawiska i Hubert Brodzik trafił już szesnaście razy do bramki przeciwników.

Korsarze zgodnie z planem ograli Silvermenów 9:4. Pięć goli zdobył Tomasz Markowicz, ale do klasyfikacji strzelców niestety możemy zaliczyć tylko cztery trafienia, gdyż raz pokonał własnego bramkarza niefortunną interwencją. : )

Za tydzień najciekawiej zapowiada się konfrontacja Lokomotivu z Zatorzem. Zapraszamy na orliki