O Lidze | Zgłoś drużynę

Mińska Liga Mistrzów - Mińska liga szóstek piłkarskich

Profesjonalne rozgrywki piłkarskie szóstek wreszcie zawitały w Mińsku Mazowieckim! Zespół Koordynatorów pragnie zaprosić wszystkich miłośników piłki kopanej do wzięcia udziału w profesjonalnej lidze szóstek piłkarskich. Zbierz ekipę co gra w piłę i zagraj w Mińskiej Lidze Mistrzów!

Obsługa Techniczna

Drużynom oddajemy do dyspozycji serwis internetowy na którym znaleźć można wszystkie informacje dot. ligi, a oprócz tego: terminarz spotkań, statystki ligowe, klasyfikacje strzelców, galerie fotowideo z meczów, zapowiedzi oraz relacje z meczów, klasyfikacja typerów, wywiady i wiele więcej - witaj w profesjonalnych rozrywkach piłkarskich!

Obsługa Medialna

Zawsze aktualne relacje z meczów znajdziesz w lokalnej prasie. Filmy ze wybranych meczów będziesz mógł zobaczyć na naszym kanale YouTube.

Obsługa Sędziowska

Obsada sędziowska to certyfikowana grupa sędziówktórzy swoim doświadczeniem i umiejętnościami sprawią, że każdy mecz będzie stał na wysokim poziomie!

Boisko Orlik ze sztuczną murawą

Mecze I ligi MLM rozgrywane będą na boiksu typu Orlik w Mińsku Mazowieckim, ul. Budowlana 4 przy Zespole Szół nr 1.

Stroje piłkarskie

Drużynom uczestniczącym w rozgrywkach MLM oferujemy atrakcyjne zniżki na sprzęt i odzież piłkarską renomowanej włoskiej firmy Sportika.

Nagrody

Na koniec każdego sezonu gwarantujemy nagrody dla: króla strzelców, najlepszego bramkarza, najlepszego typera, drużyn z I, II, oraz III miejsca.

Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Drużyn Amatorskich

Dodatkowo drużyna, która zajmie I miejsce w lidze ma zapewniony udział w Mistrzostwach Polski! Warto więc walczyć do samego końca!

Jak zagrać w Mińskiej Lidze Mistrzów?

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

1. Zgłaszasz swoją drużynę wypełniając odpowiednie oświadczenie oraz formularz zgłoszeniowy w którym podajesz nazwę drużyny oraz wpisujesz minimum 12  a maks 15 zawodników gotowych zagrać w lidze. Wypełnione dokumenty wysyłasz na adres minskaligamistrzowmlm@gmail.com i czekasz na kontakt od Koordynatorów.

2. We wskazanym przez organizatora terminie i miejscu przychodzisz na spotkanie organizacyjne i załatwisz ostatnie formalności.

3. Od września do czerwca Ty i twoja drużyna walczysz o miano najlepszej amatorskiej drużyny w Mińskiej Lidze Mistrzów!